Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Nejnovější pejsky naleznete na konci nabídky.

 

robin.jpg Robin
kříženec teriéra, pes, 2 roky, v útulku od 29. 06. 2011
Robin se k nám dostal s kusem řetězu a choval se opravdu jako utržený ze řetězu. Ale nyní je již klidnější, je hodný a určitě by byl velice vděčný za nový domov.
Čeká v útulku v  Lukavicích.
terry-m.jpg Terry
Kříženec Terry se k nám po dvou letech vrátil z adopce. Terry je mladý, asi čtyřletý kříženec kamarádské povahy. Vhodný k domku se zahrádkou. V bytě by se musel naučit čistotnosti.
Čeká v útulku Litvínov
ferda.jpg

Ferda
Po počáteční nejistotě se Ferda pomalu rozk oukává a začíná důvěřovat lidem z jeho dalšího, doufáme ji ž posledního přechodného bydliště. Ferda je kříženec, patrně knírače. Není to žádný drobeček, měří cca 60 cm a váhově není daleko od 45kg. Charakterově se jeví jako velice klidný a vyrovnaný pes. Nový majitel by měl vyznávat aktivní životní styl, čímž mám mám mysli procházky s Ferdou, alespoň několikr át do týdne. Na ostatní psy reaguje vcelku klidně
Čeká v útulku Kutná Hora

don.jpg

Don
Evidenční číslo:70/2016 Plemeno:kříženec
Pohlaví:pes
Výška v kohoutku: 55cm
Věk: 3 roky
Don je temperamentní, bystrý, přátelský pes, vhodný pro zkušeného kynologa. Mezi venčiteli má své příznivce, kteří jej pravidelně venčí a oceňují jeho veselou, vřelou a oddanou povahu.Don je hrubosrstý, jeho srst vyžaduje pravidelnou údržbu - trimováním.
Čeká v útulku Hradec Králové

kant.jpg

Kant
ev.č.4389
kříženec, černohnědý
V útulku od 16.11.2016. Kant nemá rád přítomnost jiných psů, je dosti svérázný, k dětem se nehodí. Muže i rodinému domu se zahradou.
povaha přátelská
Čeká v útulku Havířov

bery.jpg

Bery
pes, kříženec s delší srstí, základní barva světle béžová s rezavo-černým prokvetením, výška 50 cm, stáří l rok. Bery je milý pejsek, snese se s ostatními psy, akorát k lidem je zpočátku trochu nedůvěřivý. Po vzájemném seznámení si ale rychle zvykne na nového páníčka.
Čeká v útulku Ústí nad Labem

fredy.jpg

Fredy
mladý pejsek, tak asi 1,5 roční kříženec erdelteriéra .Je to ještě hravé "štěně", co toho moc neumí.Lidi má rád.
Čeká v útulku Rožnov pod Radhoštěm

tom.jpg

Tom
stáří 2 – 3 roky
čistotný
hodný, pohodový
hodí se ke sportovně založeným lidem k rodinnému domu
Čeká v útulku Litoměřice

jackie.jpg

Jackie
Jackie je 7 letá holčička Erdelteriéra. Jackie je hodná a poslušná fešanda. Vhodná do bytu a domů na zahrádku s řádným oplocením. Nevhodná k dětem a nemá ráda malé psy. Potřebuje hodně pohybu, vhodná na práci.
Čeká v útulku Bouchalka