Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejnovější pejsky naleznete na konci nabídky.

¨

wody8.jpg Wody - Wody je velice temperamentní pejsek, narozen 2006. Podíl na tom bude mít jistě i to, že je kříženec jagdteriéra. Neunikne mu žádná myš, žádná kočka, je to velice dobrý hlídač, který má obrovskou radost z pochvaly, odměny. Wody je hodně p ohybově nadaný, plot pro něj není žádnou překážkou. Pejsek neb ude vhodný k domácí drůbeži, ale určitě uvítá sportovně založ ené páníčky, se kterými bude moci vybít svou energii a temperam ent. Čeká v útulku: Třebíč.
flek.jpg Flek
Flek je kříženec střední velikosti,Bílý s černými znaky,věk:cca*2006,nalezen v obci Vrbno 6.7.09. Flek je zpočátku trochu nedůvěřivý(hlavně k mužům) a vybírá si lidi,temperamentní a svéhlavý pes. Pouze pro zkušeného chovatele s dostatkem trpělivosti a lásky.
Čeká v útulku Mělník.
pajda.jpg Pajda
psí kluk, asi 3 roky starý kříženec střední velikosti. Byl nalezen v Čížkovicích s poraněnou přední tlapkou, nyní zdravý. Zpočátku trochu nedůvěřivý, ale pokud se mu bude člověk věnovat, najde v něm skvělého kamaráda.
Čeká v útulku Světec u Teplic.
cesta.jpg

Česťa
asi 1,5 roku, střapatý pejsek, kříženec zřejmě jorkšíra a knírače, střední velikosti. Zpočátku nedůvěřivý, ale jakmile si ho člověk získá (za piškotky), tak je z něj obrovský mazlík. Moc hodný a milý pejsek, snese se s ostatními psy.
V útulku: Dar ve Světci

fraton.jpg

Franton
Fratonek je středně velký kříženec. Nyní je to vděčný pejsek, který již umí chodit na vodítku, je zvyklý na psy u nás, ale neznámých psů se bojí, kočky u nás neřeší ani jiná zvířata. Je vhodný k baráčku jako jedináček k někomu, kdo by byl stále s ním a nebo k dalšímu psovi. Může žít i v bytě, ale ne ve městě, nejlépe na vesnici nebo na místě blízko přírody.
Je třeba brát ohled na jeho minulost, dále s ním pracovat a dopřát mu klid. Mohou nastat situace, kdy se bude bát. Není proto vhodný k dětem.
V útulku: Toulavé Tlapky

foxy.jpg

Foxy
5 letý Foxteriér, vhodný pro zkušeného majitele / chovatele. Bude výborný hlídač !
V útulku: Minaret

shaun.jpg

Shaun
Tenhle střapatý pejsek Shaun [šaun] je velmi bodrý, veselý, má rád společnost lidí. Umí předvádět parádní kousky, hotový cirkusák. Ukazoval je alespoň při prvním focení v útulku, proto jsem si myslela, že si procházku pořádně "užiju" - že to bude samé sem a tam a frnk... ale kdepak. Překvapil mě svou klidností. Vůbec netahal, na vodítku umí chodit, dokonce si i sedal. Když šel někdo kolem, zvědavě se koukal, co se to děje.
V útulku  Dětmarovice

rek.jpg

Rek
asi osmilletý kříženec, střední velikosti, na svůj věk velice temperamentní, bylo by mu dobře na zahrádce.
V útulku  Most

borek.jpg

Borek
Pohlaví: pes
Přibližný věk: asi 1 rok (přijat XI./2016
Plemeno: kříženec teriéra, váha 13 kg
Povaha: Velice temperamentní, přátelský a milý, ovšem rád si bude občas chtít prosazovat svou. Borek bude potřebovat hodně pohybu a zaměstnání, jen tak se může stát příjemným společníkem.
Vhodné umístění: Ideální rodinný domek se zahrádkou. Pro aktivního člověka, který psovi dopřeje hodně pohybu a povede ho k poslušnosti.
V útulku  Plzeň

dex.jpg

Kim
Kimík je jeden z 12 pejsků zabavených v Prunéřově kde žili v otřesných podmínkách. Jako ostatní pejsci i Kim je plachý a málo socializovaný. Neumí na vodítko a plno věcí se musí naučit. Vhodný k domku se zahradou. Stáří cca 5 let.
V útulku  Chomutov a Jirkov

deril.jpg

Deril
Deril je 4-5 let starý pejsek. Je to velmi veselý a přátelský pejsek, který umí i základní povely. Bude vděčný za domeček se zahradou kde se bude moci pořádně proběhnout. Deril nemusí ostatní pejsky. Doporučujeme spíše do rodiny bez dětí.
V útulku  Azyl Pes

staflik.jpg

Štaflík
evidenční číslo: 4230
plemeno: KŘÍŽENEC
pohlaví: PES
věk: ASI 5 ROKŮ
velikost: 8 KG
V útulku  Olomouc

strapik.jpg

Střapík
Pohlaví: pes
Stáří: 5 let 1 měsíc
Váha: 16 kg
Další upřesnění: Pes spíše ke staršímu osamělejšímu muži, potřebuje trpělivost a získání důvěry. Nevhodný do rodiny s dětmi.
V útulku  Ostrava

leaosek.jpg

Leošek
Na svůj věk stále velmi temperamentní a živý. Dobře mu bude v domku s dobře zabezpečenou zahradou, jinak utíká. Vhodný do rodiny i ke starším aktivní lidem. Nesnese ostatní psy a další zvířata.
V útulku  Zlín

cigi.jpg

Cigi
Cigi je 8 letý křížený Teriér Cigi je hodný pejsek střední velikosti, velice hyperaktivní, snášenlivý s fenkami, samce si vybírá, nesnášenlivý s ostatními zvířaty, vhodný do bytu i na zahradu, vhodný k velkým dětem.
V útulku  Bouchalka

amik.jpg

Amik
Amik roční kříženec teriera hodný,temperamentní,hravý.Ostatní zvířata nemusí je očkovaný,čipovaný.
V útulku  Lukavice

max.jpg

Max
Maxovi je jeden rok, je to taková krásně nohatá směska – originální drsnosrstý teriér s lví hřívou a frajersky točeným ocáskem. Připomíná trochu pikardského ovčáka, ale jeho geny budou asi hodně komplikované a plné různých plemen. Dnes je Maxík pes, který má rád přítomnost člověka, pustí nás i k sobě do kotce, rád se pomazlí a občas si chce i hrát, zvládá běhat po dvoře útulku a již se vrací bez problémů zpět do kotce. Také už se naučil akceptovat obojek, vodítko a může chodit na procházky s lidmi které zná a věří jim. Max se hodí do rodiny, kde není moc lidí, rozhodně bez dětí! Stačí, když do útulku přijdou děti a Max utíká v záchvatu paniky do boudy a celý den ho pak nevidíme. Potřebuje vedení zkušeného kynologa, který už má s podobnými problémy u psa zkušenosti. Je vhodný na velmi dobře zabezpečenou zahradu (má tendence najít každou skulinu ven), kde nebude muset řešit nic než svůj pozemek.
V útulku  Tábor

ben.jpg

Ben
Věk - 2 roky. Ben byl původně nalezen v okolí Paceřic. Nálezci se ho ujali, ale dál už se o něho starat nemohou. Pejsek je zvyklý na děti i kočky. Pokud najde díru v plotě rychle toho využije k "výletům". Je zvyklý být i v bytě. Je čistotný, ale umí si otevírat dveře. Některé věci si hlídá a není vhodný k jiným psům.
V útulku  Liberec

detmarov.jpg

Bezejmenný
Nový nalezenec přivezený z Ostravy.
V útulku  Dětmarovice

erik.jpg

Erik
Erik je cca 2 roky starý, pohodový pejsek. Je poslušný, kontaktní a nekonfliktní. Vhodný jak do bytu, tak i na zahradu k mladým i starším zájemcům.
V útulku  Ostrov - Bety

sedo.jpg

Šedo
Neustále se směje. Je veselý, hravý, milý, vlídný, uvrtěný a neustále v dobré náladě. Miluje lidskou společnost a pohlazení. Kdo si vytáhne los jménem Šedo, ten pozná přítele na život a na smrt, lásku na první pohled. Pokud s ním budete chtít lehávat na gauči u televize, jistě nebude proti. Miluje zahrádku i veškeré aktivity s pánem - i s cizím člověkem - je to takový salámista. Pokud se bude moci opalovat na zahradě - také bude spokojený. Do bytovky však nedoporučujeme, dům a zahrada bude lepší volba. Potřebuje zapracovat na výcviku, moc toho neumí, jen dělat šaškárny, ale je chytrý a vnímavý. Nedoporučujeme k úplně malým dětem, hodně skáče. Jinak děti miluje. Ostatní pejsky nemusí, ale zbytečně je neprovokuje - doporučujeme však jako jedináčka.
V útulku  u Šmudliny - Tachov

lup.jpg

Lup
Věk 7 let. Lup žil na zahradě volně, majitel ho nenaučil ani chodit na vodítku, k druhým psům i lidem bezproblémový, dobře by mu bylo opět na zahradě, kde by mohl pobíhat volně a svobodně.
V útulku  Most - Rudolice

augustyn.jpg

Augustýn
Augustýnovi je asi 1,5 roku, je to hodný mazlivý pes, není náročný na dostatek pohybu, miluje jídlo a pamlsky. S ostatními psy se nesnese, fenky mu nevadí. Je to chytrý pes, který povelům rozumí, ale zatím je moc nechce vykonávat. Velmi by si zasloužil nového hodného pána.
V útulku  Vimperk

darwin.jpg

Darwin
Darwin je nesmělý, opatrný, něžný, láskyplný a mazlení milující krasavec, který září jako sluníčko. Věk 3 roky. Darwin je pejsek, který si ve svém kotci udržuje pořádek je velmi čistotný. S fenkami vychází bez problémů a pejsky si vybírá. Není vhodný ke kočkám, ty rád loví. Rád si hraje s hračkami, venku na vodítku netahá a je docela poslušný už to chce jen doladit. Darwinek je opravdu věrný pes a vaši lásku vám mnohonásobně vrátí. Darwin je kastrovaný a čipovaný.
V útulku  u Zlína

frap.jpg

Frap
Věk 7 let. FRAPÍK je středně velký kříženec, který do azylu přišel z jiného útulku jako velmi plachý na socializaci a vymazlení. Jeho plachost postupně mizela a nyní je z Frapíka milý a vděčný pejsek, který má rád lidi a o jejich pozornost a pohlazení si sám umí říct. Umí chodit na vodítku, je zvyklý na ostatní psy, a kočky vůbec neřeší. Ale zůstává trochu opatrnější a lekavější, než ostatní psi. Frapík nemá moc rád jízdu autem, sice nezlobí a sám do něj nastoupí, ale celou cestu slintá... Hledá domov nejlépe v domečku se zahradou, se spaním doma v teple. Je milý a mazlivý, může bydlet v rodině se školními dětmi.
V útulku  Skuhrov

don.jpg

Don
Don je asi 10 - 15 let starý drobný kříženec, který zůstal v zahradní chatce po majiteli, který je už delší dobu v nemocnici ve vážném stavu. Don je milý a hodný pejsek, velmi vděčný za pozornost a pohlazení. Výšku má 35 cm a váží necelých 9 kg.
V útulku  Děčín