Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejnovější pejsky naleznete na konci nabídky.

¨

wody8.jpg Wody - Wody je velice temperamentní pejsek, narozen 2006. Podíl na tom bude mít jistě i to, že je kříženec jagdteriéra. Neunikne mu žádná myš, žádná kočka, je to velice dobrý hlídač, který má obrovskou radost z pochvaly, odměny. Wody je hodně p ohybově nadaný, plot pro něj není žádnou překážkou. Pejsek neb ude vhodný k domácí drůbeži, ale určitě uvítá sportovně založ ené páníčky, se kterými bude moci vybít svou energii a temperam ent. Čeká v útulku: Třebíč.
flek.jpg Flek
Flek je kříženec střední velikosti,Bílý s černými znaky,věk:cca*2006,nalezen v obci Vrbno 6.7.09. Flek je zpočátku trochu nedůvěřivý(hlavně k mužům) a vybírá si lidi,temperamentní a svéhlavý pes. Pouze pro zkušeného chovatele s dostatkem trpělivosti a lásky.
Čeká v útulku Mělník.
pajda.jpg Pajda
psí kluk, asi 3 roky starý kříženec střední velikosti. Byl nalezen v Čížkovicích s poraněnou přední tlapkou, nyní zdravý. Zpočátku trochu nedůvěřivý, ale pokud se mu bude člověk věnovat, najde v něm skvělého kamaráda.
Čeká v útulku Světec u Teplic.
cesta.jpg

Česťa
asi 1,5 roku, střapatý pejsek, kříženec zřejmě jorkšíra a knírače, střední velikosti. Zpočátku nedůvěřivý, ale jakmile si ho člověk získá (za piškotky), tak je z něj obrovský mazlík. Moc hodný a milý pejsek, snese se s ostatními psy.
V útulku: Dar ve Světci

fraton.jpg

Franton
Fratonek je středně velký kříženec. Nyní je to vděčný pejsek, který již umí chodit na vodítku, je zvyklý na psy u nás, ale neznámých psů se bojí, kočky u nás neřeší ani jiná zvířata. Je vhodný k baráčku jako jedináček k někomu, kdo by byl stále s ním a nebo k dalšímu psovi. Může žít i v bytě, ale ne ve městě, nejlépe na vesnici nebo na místě blízko přírody.
Je třeba brát ohled na jeho minulost, dále s ním pracovat a dopřát mu klid. Mohou nastat situace, kdy se bude bát. Není proto vhodný k dětem.
V útulku: Toulavé Tlapky

foxy.jpg

Foxy
5 letý Foxteriér, vhodný pro zkušeného majitele / chovatele. Bude výborný hlídač !
V útulku: Minaret

shaun.jpg

Shaun
Tenhle střapatý pejsek Shaun [šaun] je velmi bodrý, veselý, má rád společnost lidí. Umí předvádět parádní kousky, hotový cirkusák. Ukazoval je alespoň při prvním focení v útulku, proto jsem si myslela, že si procházku pořádně "užiju" - že to bude samé sem a tam a frnk... ale kdepak. Překvapil mě svou klidností. Vůbec netahal, na vodítku umí chodit, dokonce si i sedal. Když šel někdo kolem, zvědavě se koukal, co se to děje.
V útulku  Dětmarovice

rek.jpg

Rek
asi osmilletý kříženec, střední velikosti, na svůj věk velice temperamentní, bylo by mu dobře na zahrádce.
V útulku  Most

borek.jpg

Borek
Pohlaví: pes
Přibližný věk: asi 1 rok (přijat XI./2016
Plemeno: kříženec teriéra, váha 13 kg
Povaha: Velice temperamentní, přátelský a milý, ovšem rád si bude občas chtít prosazovat svou. Borek bude potřebovat hodně pohybu a zaměstnání, jen tak se může stát příjemným společníkem.
Vhodné umístění: Ideální rodinný domek se zahrádkou. Pro aktivního člověka, který psovi dopřeje hodně pohybu a povede ho k poslušnosti.
V útulku  Plzeň

dex.jpg

Kim
Kimík je jeden z 12 pejsků zabavených v Prunéřově kde žili v otřesných podmínkách. Jako ostatní pejsci i Kim je plachý a málo socializovaný. Neumí na vodítko a plno věcí se musí naučit. Vhodný k domku se zahradou. Stáří cca 5 let.
V útulku  Chomutov a Jirkov

deril.jpg

Deril
Deril je 4-5 let starý pejsek. Je to velmi veselý a přátelský pejsek, který umí i základní povely. Bude vděčný za domeček se zahradou kde se bude moci pořádně proběhnout. Deril nemusí ostatní pejsky. Doporučujeme spíše do rodiny bez dětí.
V útulku  Azyl Pes

staflik.jpg

Štaflík
evidenční číslo: 4230
plemeno: KŘÍŽENEC
pohlaví: PES
věk: ASI 5 ROKŮ
velikost: 8 KG
V útulku  Olomouc

strapik.jpg

Střapík
Pohlaví: pes
Stáří: 5 let 1 měsíc
Váha: 16 kg
Další upřesnění: Pes spíše ke staršímu osamělejšímu muži, potřebuje trpělivost a získání důvěry. Nevhodný do rodiny s dětmi.
V útulku  Ostrava

leaosek.jpg

Leošek
Na svůj věk stále velmi temperamentní a živý. Dobře mu bude v domku s dobře zabezpečenou zahradou, jinak utíká. Vhodný do rodiny i ke starším aktivní lidem. Nesnese ostatní psy a další zvířata.
V útulku  Zlín

cigi.jpg

Cigi
Cigi je 8 letý křížený Teriér Cigi je hodný pejsek střední velikosti, velice hyperaktivní, snášenlivý s fenkami, samce si vybírá, nesnášenlivý s ostatními zvířaty, vhodný do bytu i na zahradu, vhodný k velkým dětem.
V útulku  Bouchalka