Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Nejnovější pejsky naleznete na konci nabídky.

¨

wody8.jpg Wody - Wody je velice temperamentní pejsek, narozen 2006. Podíl na tom bude mít jistě i to, že je kříženec jagdteriéra. Neunikne mu žádná myš, žádná kočka, je to velice dobrý hlídač, který má obrovskou radost z pochvaly, odměny. Wody je hodně p ohybově nadaný, plot pro něj není žádnou překážkou. Pejsek neb ude vhodný k domácí drůbeži, ale určitě uvítá sportovně založ ené páníčky, se kterými bude moci vybít svou energii a temperam ent. Čeká v útulku: Třebíč.
flek.jpg Flek
Flek je kříženec střední velikosti,Bílý s černými znaky,věk:cca*2006,nalezen v obci Vrbno 6.7.09. Flek je zpočátku trochu nedůvěřivý(hlavně k mužům) a vybírá si lidi,temperamentní a svéhlavý pes. Pouze pro zkušeného chovatele s dostatkem trpělivosti a lásky.
Čeká v útulku Mělník.
benji.jpg Benji
plemeno: kříženec
popis: pes, 6 let
srst: krátká - střední
velikost: střední
charakteristika: hodný, snášenlivý se psy, vhodný na zahradu
Čeká v útulku ZKO Poděbrady.
pajda.jpg Pajda
psí kluk, asi 3 roky starý kříženec střední velikosti. Byl nalezen v Čížkovicích s poraněnou přední tlapkou, nyní zdravý. Zpočátku trochu nedůvěřivý, ale pokud se mu bude člověk věnovat, najde v něm skvělého kamaráda.
Čeká v útulku Světec u Teplic.
dominik.jpg

Dominik
Číslo: 14221
Pohlaví: pes
Přibližný věk: mladý, cca 1,5roku
Plemeno: kříženec možná Kerry blue teriéra, váha 12,5 kg
Povaha: Je plný temperamentu, potřebuje být neustále v pohybu. K lidem, které dobře zná, je přátelský. Ovšem teriéra nezapře, bude potřebovat důslednější výchovu.
Vhodné umístění: Ideální by byl rodinný domeček se zahrádkou, kotcem a zateplenou boudou. Pro aktivního člověka, který pejskovi dopřeje hodně pohybu a hlavně zaměstnání.
V útulku: Plzeň

spoty.jpg

Spoty
3-4 roky
kříženec foxteriéra
velikost střední
temperamentní
kousavý
ne k dětem
Leden 2016: Spoty za necelé dva roky pobytu u nás udělal obrovský kus práce. Chodí na procházky nejen s námi, ale i s lidmi, kteří naše pejsky přijdou vyvenčit. Nechá se pohladit, nechce už každého sežrat. Spoty je aktivní hafan a potřebuje pohyb, aby se vyřádil. Bude mu dobře na zahradě, v teplé boudě, s možností pravidelných procházek. Života pouze za plotem si užil u své původní rodiny až dost.
V útulku: Kutná Hora

cesta.jpg

Česťa
asi 1,5 roku, střapatý pejsek, kříženec zřejmě jorkšíra a knírače, střední velikosti. Zpočátku nedůvěřivý, ale jakmile si ho člověk získá (za piškotky), tak je z něj obrovský mazlík. Moc hodný a milý pejsek, snese se s ostatními psy.
V útulku: Dar ve Světci

rafan.jpg

Rafan
Pohlaví: pes, kastrovaný
Přibližný věk: střední
kříženec teriéra, váha 10 kg
Povaha: Velmi temperamentní pejsek, \“svého\“ člověka si vybírá sám. S ním se rád pomazlí, dokáže poslechnout, k ostatním se chová neurvale. Po absolvování výchovného programu se podstatně zlepšil jeho vztah k ostatním psům. Vůči novému člověku potřebuje získat pocit zázemí a jistoty. Ocení dostatek pohybu.
V útulku: Plzeň

fraton.jpg

Franton
Fratonek je středně velký kříženec. Nyní je to vděčný pejsek, který již umí chodit na vodítku, je zvyklý na psy u nás, ale neznámých psů se bojí, kočky u nás neřeší ani jiná zvířata. Je vhodný k baráčku jako jedináček k někomu, kdo by byl stále s ním a nebo k dalšímu psovi. Může žít i v bytě, ale ne ve městě, nejlépe na vesnici nebo na místě blízko přírody.
Je třeba brát ohled na jeho minulost, dále s ním pracovat a dopřát mu klid. Mohou nastat situace, kdy se bude bát. Není proto vhodný k dětem.
V útulku: Toulavé Tlapky

foxy.jpg

Foxy
5 letý Foxteriér, vhodný pro zkušeného majitele / chovatele. Bude výborný hlídač !
V útulku: Minaret

shaun.jpg

Shaun
Tenhle střapatý pejsek Shaun [šaun] je velmi bodrý, veselý, má rád společnost lidí. Umí předvádět parádní kousky, hotový cirkusák. Ukazoval je alespoň při prvním focení v útulku, proto jsem si myslela, že si procházku pořádně "užiju" - že to bude samé sem a tam a frnk... ale kdepak. Překvapil mě svou klidností. Vůbec netahal, na vodítku umí chodit, dokonce si i sedal. Když šel někdo kolem, zvědavě se koukal, co se to děje.
V útulku  Dětmarovice

rek.jpg

Rek
asi osmilletý kříženec, střední velikosti, na svůj věk velice temperamentní, bylo by mu dobře na zahrádce.
V útulku  Most

fred.jpg

Fred
Pohlaví: pes
Přibližný věk: asi 1,5 roku (přijat I./2017
Plemeno: kříženec teriéra, váha 9 kg
Povaha: Velice hyperaktivní, přátelský k lidem, které zná, ovšem rád se snaží prosadit si svou. Fred bude potřebovat hodně pohybu a zaměstnání, které by ho naplňovalo, jen tak se z něj stane příjemný společník. Fred by se hodil i na nějaký psí sport, kde by vybil přebytečnou energii a zároveň by se učil poslušnosti.
Vhodné umístění: Nejlépe k rodinnému domku se zahrádkou, nejlépe se spaním uvnitř. Pro aktivního člověka, který pejskovi zajistí hodně pohybu a zaměstnání a povede ho k poslušnosti.
V útulku  Plzeň

borek.jpg

Borek
Pohlaví: pes
Přibližný věk: asi 1 rok (přijat XI./2016
Plemeno: kříženec teriéra, váha 13 kg
Povaha: Velice temperamentní, přátelský a milý, ovšem rád si bude občas chtít prosazovat svou. Borek bude potřebovat hodně pohybu a zaměstnání, jen tak se může stát příjemným společníkem.
Vhodné umístění: Ideální rodinný domek se zahrádkou. Pro aktivního člověka, který psovi dopřeje hodně pohybu a povede ho k poslušnosti.
V útulku  Plzeň

malis.jpg

Mališ
Mališ je bohužel na útulku již potřetí, jelikož jeho panička se dostala do existenčních problémů a musela nám ho vrátit. Je to malý kříženec teriéra, jeho váha je do 10 kg. Je to velmi čiperný psík, přátelský a hodný, někdy moc ukecaný, tudíž by se asi nehodil do paneláku. :-) Je čistotný, takže by byl vhodný do bytu. Moc rád chodí na vycházky.
V útulku  Zlín

johny.jpg

Johny
Johny je hodný, klidný a kontaktní pejsek střední velikosti a je vhodný i ke staršímu zájemci do bytu i na zahradu, ta by ale měla být dobře zabezpečená proti útěku, než si zvykne na nový domov. Johny je asi 6 let starý, kastrovaný a je hendikepovaný - nemá levé oko.
V útulku  Bety - Ostrov

sisi.jpg

Sisi
Sisi je milá, kamarádská, je veselé povahy. Má spousty energie, protože je to mladá fenečka. Hodí se k aktivním lidem, kterým bude příjemnou společnicí. Má ráda pamlsky, takže novým povelům se bude učit lehce.
V útulku  Bohumín

ralf.jpg

Ralf
Pes, kříženec střední velikosti. Nalezen opuštěný v Aši. Přišel velmi vystresovaný, agresivní ze strachu. Byl také velmi zanedbaný. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Nemá rád určitý typ lidí.
V útulku  Horní Hraničná

dex.jpg

Kim
Kimík je jeden z 12 pejsků zabavených v Prunéřově kde žili v otřesných podmínkách. Jako ostatní pejsci i Kim je plachý a málo socializovaný. Neumí na vodítko a plno věcí se musí naučit. Vhodný k domku se zahradou. Stáří cca 5 let.
V útulku  Chomutov a Jirkov

teri.jpg

Teri
Teri je vůči cizím lidem bojácný, raději se schovává v boudě, ale pomalu se z toho v útulku dostává. Na procházce ožije - skáče, chce běhat. Potřebuje k sobě hodné lidi, kteří s ním budou zacházet vlídně. Chůzi na vodítku se zatím učí. Výška cca 45-50 cm.
V útulku  Bohumín

deril.jpg

Deril
Deril je 4-5 let starý pejsek. Je to velmi veselý a přátelský pejsek, který umí i základní povely. Bude vděčný za domeček se zahradou kde se bude moci pořádně proběhnout. Deril nemusí ostatní pejsky. Doporučujeme spíše do rodiny bez dětí.
V útulku  Azyl Pes

rambik-a-danny-0000.jpg

Rambík a Danny
Asi 8 let. Hledají společný domov. Hodní a milí
V útulku  Broumov

kprivnice.jpg

kříženec
Datum odchytu: 09.11.2016
Místo odchytu: Kopřivnice
Číslo psa: 40W
V útulku  Kopřivnice

staflik.jpg

Štaflík
evidenční číslo: 4230
plemeno: KŘÍŽENEC
pohlaví: PES
věk: ASI 5 ROKŮ
velikost: 8 KG
V útulku  Olomouc

strapik.jpg

Střapík
Pohlaví: pes
Stáří: 5 let 1 měsíc
Váha: 16 kg
Další upřesnění: Pes spíše ke staršímu osamělejšímu muži, potřebuje trpělivost a získání důvěry. Nevhodný do rodiny s dětmi.
V útulku  Ostrava

leaosek.jpg

Leošek
Na svůj věk stále velmi temperamentní a živý. Dobře mu bude v domku s dobře zabezpečenou zahradou, jinak utíká. Vhodný do rodiny i ke starším aktivní lidem. Nesnese ostatní psy a další zvířata.
V útulku  Zlín

felix.jpg

Felix
Felix je starší kříženec. Není příliš zvyklý na vodítko, ale je to akční, přátelský pejsek. Nalezen byl 20. června 2017 v Hodoníně.
V útulku  Hodonín

5036-fido-5.jpg

Fido
Evidenční číslo: 5036
plemeno: KŘÍŽENEC
pohlaví: PES
věk: asi 3 roky
velikost: malá 9,40 kg
tetování: NE
nález/v útulku od: PROSTĚJOV/24.9.2017
V útulku  Olomouc

benik.jpg

Beník
Beník(3-4 roky) je veselý roztomilý chlupáč a také dokonalý agiliťák. Přesto že ho to nikdo neučil, má pro agility prostě vlohy. Stačí říct hop a máte ho v náručí. On Beník celkově tráví hodně času ve vzduchu:-D. Je to pejsek, který miluje jakýkoliv pohyb, všechny druhy hraček, ale i pomazlení a bude milovat i Vás, pokud mu dáte šanci. Prostě perfektní parťák pro celou rodinu.
V útulku  Svitavy

darius.jpg

Darius z Jalovcové louky
Darius je představitel plemene hladkosrstý foxteriér,je s průkazem původu a je tetován. V povaze je spočátku nedůvěřivý, ale jakmile získá důvěru je to velmi milý pejsek a skvělý společník. Dostal se k nám po úmrtí pánečka, hledáme pro něj domov kde bude jediným pejskem a středem vesmíru.
V útulku  Čechy pod Kosířem

troja.jpg

kříženec
evidenční číslo: 1658/2017
plemeno: kříženec
popis: pes, 1 rok
srst: žíhaná bílé znaky, hrubá
velikost: střední
nalezen: 02.11.2017 Praha 9, Prosek, ul. Prosecká
charakteristika: Nalezen s kovovým obojkem.
V útulku  Troja

troja2.jpg

kříženec
evidenční číslo: 1491/2017
plemeno: kříženec irského teriéra
popis: pes, 6 let
srst: rezavá bíl.náprsenka, hrubá
velikost: střední
nalezen: 02.10.2017 P-5, Košíře, ul. Plzeňská OMV
charakteristika: Nalezen bez obojku.
V útulku  Troja

troja3.jpg

kříženec
evidenční číslo: 1489/2017
plemeno: kříženec
popis: pes, 1 rok
srst: černá s pálením malá bílá náprsenka, delší hrubší
velikost: štěně
nalezen: 02.10.2017
Praha 8, Bohnice charakteristika: Na sobě měl kovový jednořadý stahovák.
V útulku  Troja

rina.jpg

Rina
Pohlaví fena
Plemeo kříženec
Věk 2 roky
Barva hnědo-šedá
Velikost střední
Srst dlouhá
Popis Rina je asi dvouletá fenka. Je to temperamentní fenka křížence, která má ráda lidskou společnost. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domku.
V útulku  Opava

lysa.jpg

kříženec
Kříženec foxteriera....pes....stáří cca 2 roky ....hodny pes vhodny ideálně k domku se zahradkou pro milovníky terieru ...volny k adopci.
V útulku  Lysá nad Labem

viky.jpg

Viky
pes, 8 let
do útulku byl přivezen ve velmi špatném stavu, pomalinku přibírá na váze a začíná důvěřovat lidem.
V útulku  Most

dasenka-3.jpg

Dášenka
Kříženka teriéra, asi 6 měsíců stará. Hravé, čiperné, štěně, veselé, jak se na štěně sluší. Bude pravděpodobně střední velikosti, je vhodná do bytu i k rodinnému domu (kde musí mít zateplenou, adekvátně své postavě velkou boudu).
V útulku  Litoměřice

cigi.jpg

Cigi
Cigi je 8 letý křížený Teriér Cigi je hodný pejsek střední velikosti, velice hyperaktivní, snášenlivý s fenkami, samce si vybírá, nesnášenlivý s ostatními zvířaty, vhodný do bytu i na zahradu, vhodný k velkým dětem.
V útulku  Bouchalka

fox.jpg

Fox
Fox je 6 letý Foxteriér. Fox je opravdu velice hyperaktivní, energický blázen :) , přátelský, hodný mazel který miluje vodu a míčky, tenisák je jeho životní láska pro kterou je schopný udělat vše :) . Vhodný pouze na zahradu k domečku, nevhodný k dětem a starším lidem, ostatní pejsky si vybírá, ovládá základní poslušnost.
V útulku  Bouchalka

tery.jpg

Tery
starší kříženec teriéra střední velikosti ze Mšena. Majitelka zmizela z,, domku" neznámo kam a nechala na dvorku tohoto pejska na pospas osudu. Není známo, jak se původně jmenoval a kolik mu je, ale je jasné, že si užil své. Velkou část zad má do krve vydrápanou díky blechám a alergii na jejich kousnutí.
V útulku  Kralupy nad Vltavou

4947v.jpg

Ferda
ev.č.4947
Kříženec, béžový, V útulku od 25.11.2017,umístěný v karanténě
povaha: temperamentní
vhodné umístění: kdekoliv
V útulku  Havířov

chloe.jpg

Chloe
ev.č.4840
kříženec, barva hnědobílá, V útulku od 15.9. 2017. Hodná, temperamentní,potřebuje aktivitu.
povaha: přátelská
vhodné umístění: kdekoliv
V útulku  Havířov

eda-2017.jpg

Eda
Nález psa 1.12.2017
Odchycen okolo 20h v ul.SNP v Jablonci nad Nisou.
Psí kluk,cca 1r. starý ,stř.velikosti,pravděpodobně kř.teriéra.
Bez obojku a označení.
V útulku  Jablonec nad Nisou

alex.jpg

Alex
Evidenční číslo:1088 – Alex
Plemeno: kříženec
Popis: 4 letý pes(v době odchytu)
Srst: vlnitá
Velikost: střední
Místo nalezení: Vrbno pod pradědem
Povaha: hodný,vyrovnaný
V útulku  Slezské Pavlovice