Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejnovější pejsky naleznete na konci nabídky.

 

12334hero.jpg Hero - mladý pes jagdteriéra do 2 let věku. Pejsek má trvalé následky po špatném zacházení. Používá pouze tři nohy, čtvrtá je od poloviny ochrnutá. Opírá se o ni, nyní čekáme, až se zahojí odřeniny. Povaha: Velmi přátelský k lidem, temperamentní, nesnášenlivý vůči jiným zvířatům. Vhodné umístění: Nejlépe do domku se zahradou s možností podle potřeby vyběhnout ven. Vzhledem k handicapu potřebuje odpovídající zacházení, tedy časté, ale kratší vycházky. Čeká pod ev. č. 12334 v útulku: Plzeň
 spagetka-m.jpg

Špagetka
Špagetka, 11 let, kříženec skoťáčka. Je to aktivní a veselý pejsek, ale taky trochu svérázný. Je to mazel a živý diblík, piškotky miluje, ale nemá rád stříhání a vlastně jakoukoliv větší manipulaci, nesnáší braní do náruče. Ani chůze na vodítku není jeho koníček, i když chodit umí, když už si ho odlovíte :D
Špagetka je krasavec a na gauči by mu to určitě slušelo, jen by musel najít někoho milujícího a trpělivého.
Čeká v útulku Přímětice

zaryk.jpg

Žaryk
Byl celý život venku, není zvyklý na vodítko a na nějakou extra péči o srst. Hodně je z útulku vystrašený a nemůže si tady zvyknout. Chtělo by to člověka trpělivého, který zpočátku po něm nebude nic moc extra chtít a bude mu projevovat lásku. Bylo by asi jednodušší, kdyby bydlel v domě se zahradou, kde by si mohl jen vyběhnout. srpen 2015 - Žaryk se moc zlepšil. Už je rád, když si ho vezmeme do kanceláře a na vodítku už je taky šikovný. Sem tam je sice vidět, že váhá, zda důvěřovat či ne, ale pokroky dělá obrovské.
V útulku Zlín

ciko.jpg

Čiko
Hledáme nového majitele pro tohoto pejska. Je to kříženec Jorkšíra. Slyší na jméno Čiko. Stáří asi 5 let. Původní majitel o něj nejeví zájem. Pejsek je volný k adopci.
V útulku Nejdek

benik.jpg

Beník
pes,stř.kříženec, 6-7 let Beník je nalezenec. Je to velmi čiperný pejsek, má rád lidi i většinu pejsků. Miluje dlouhé vycházky. Na cizí lidi občas vrčí, když se mu něco nelíbí a bohužel i kousne, když není po jeho... Nutná údržba srsti, ale nezná to a moc se mu to nelíbí. Vrácen z adopce po pár dnech, vrčel na paničku a nedal se ostřihat. Z další adopce vrácen hned, cestou domů kousl novou paničku.
V útulku Maršovice

vilik.jpg

Vilík
Pohlaví: pes
Přibližný věk: 2 roky
Plemeno: kříženec
Charakteristika: Dne 12.8.2017 byl vrácen do útulku z adopce Vilík. Je to cca 2 letý kříženec malého vzrůstu. Tento pejsek byl bohužel již podruhé vrácen z adopce. Není vhodný k dětem ani ostatním pejskům. Líbilo by se mu na zahradě s domkem. Je to hodně aktivní pejsek, který má rád pohyb.
V útulku Příbram

kryspin2--3-.jpg

Kryšpín
Pohlaví: pes
Přibližný věk: 2 roky
Plemeno: kříženec jagdteriera
Charakteristika: Kryšpín je cca 2 roky starý kříženec jagdteriera. Odchycen byl dne 1.12.2015 u Marily Příbram, kde byl uvázán. Kryšpínek je přátelský krásný pes střední velikosti, drobnější postavy. Je pozorný, byl by ideálním pejskem pro psí sporty (agility, dogfrisbee, apod.)
Kryšpín již byl v adopci, ale dne 28.4.2016 byl vrácen zpět do útulku. Více informací o jeho vrácení přímo v útulku.
V útulku Příbram

maxik.jpg

Maxík
mladý kříženec malého vzrůstu, trošičku náladový. Hledá si k lidem cestu. Moc dobrého od nich nezažil. Ale prahne po pohlazení a kontaktu. Je vhodný jak do bytu, tak do domu. S pejsky si rozumí.
V útulku Heaven Ranch, Luže u Chrudimi

kiri.jpg

Kiri
Kiri je asi 8 letý kříženec nejspíš foxteriéra. Je přítulný, poslušný a snáší se s pejsky. Vhodný pouze do bytu.
V útulku Sirius

vikyrek.jpg

Vikýřek
Vikýřek Valdorf šest let Milý empatický pejsek, cpe se do postele i ke stolu :-) S Katkou Valdorf je skvělá dvojka, oba umí vyskočit i na kuchyňskou linku a vše sežrat :-) Asi je vychovávají chrti :-) VIKÍŘEK – hledá domov
Pejsek přichází pro něho z nevhodného prostředí, můžou se u něho projevovat psychické i zdravotní problémy.
V útulku Greyhoud Adoption

miki.jpg

Miki
Miky je osmiměsíční jagdteriér (odhadovaný věk k: březen 2018). Je velmi temperamentní a hodný.
V útulku Ústí nad Orlicí

patek.jpg

Pátek
(č. 5759 ) nejspíše X terier, asi 3 roky starý pes, váha při příjmu 6.5 kg, v kohoutku cca 29 cm, zanedbaná srst, kastrovaný, odstraněna bradavice. Pátek je roztomilý, kontaktní drobeček, který je hodně mazlivý a rád dříme na lidském klíně. Na vodítku je sice teprve začátečník, ale pomalu se s vodítkem kamarádí a už ani tolik neprotestuje a procházek si začíná velmi užívat. Z povelů umí sedni, rád mlsá. Ostatních psů si zatím nijak zvlášť nevšímá.
V útulku Jimlín

rek.jpg

Rek
Věk 6 let. Rek je nekonfliktní a stále dost čilý pejsek. V hodný i k dětem.
V útulku Karviná

max.jpg

Max
Věk 3 roky. Max je také velmi aktivní pejsek, který při venčení "stále někam spěchá". Byl už také jednou v adopci, bohužel si k sobě cestu s novým majitelem nenašli. Pejsek je tedy do bytu vhodný jen tehdy, pokud se mu budete dostatečně věnovat a chodit na procházky. Povahu má kamarádskou, hodí se i do rodiny s dětmi. S ostatními psy se snáší dobře.
V útulku Karviná

mates.jpg

Mates
Věk 3 roky. Mates je další z originálních směsek, pyšní se dlouhým podvozkem s krátkými, ale šikovnými ťapičkami, a je dlouhodrsnosrstý. ;-) I charakterem se snaží být trochu drsňák, a když se mu něco jako už fakt nelíbí... tak vám naznačí, že se mu to jako fakt nelíbí. :-D Jinak je veselý, procházky si užívá, chůzi na vodítku zvládá dobře. Piškoty mu zatím nejedou.
V útulku Dětmarovice

denis.jpg

Denis
Věk 2 roky. Denis je v útulku krátce. Jeví se jako hravý a kamarádský pes. Byl na pár dní v adopci, z které byl bohužel vrácen. Myslím si, že je vždy potřeba dát vzájemnému poznání se více času a trpělivosti. Snad brzy najde nový domov.
V útulku Karviná

mracek.jpg

Mráček
Mráček byl první hafík z Maršovic, který našel odvahu překonat strach z člověka a přišel se tulit. Tak moc se mu to zalíbilo,že se přicucnul a sledoval svou dočasnou tetu všude jako její stín, stále vrtěl ocáskem a kroutil se jak žížala. Mráček je malý, přátelský, věčně se vlnící a dobře naladěný mladík a ačkoliv je sotva rok starý, má bohužel šelest na srdíčku. Žádná katastrofa, léky žádné nepotřebuje, ale proto nebude kastrován.
V útulku Albrechtice u Českého Těšína

talpinek.jpg

Talpínek
(č. 5630) kříženec, pes, váha při příjmu 7 kg, v kohoutku cca 27 cm, podle majitelky 3 roky starý, byl zabaven pro týrání, nedůvěřivý, bez výchovy, jméno je původní, na vodítku začátečník.
V útulku Jimlín

hyenka.jpg

Hyenka
(č. 5636 ) nejspíše X terier+čivava+grifonek+jezevčík+brabantík, pes, váha při příjmu 7.5 kg, v kohoutku cca 29 cm, podle majitelky 7 let starý, byl zabaven pro týrání. Hyenka byl zpočátku nedůvěřivý nyní ale společnost lidí vyhledává. Je to moc hodný pejsek, pro kterého bylo vodítko novinkou, už to ale hravě zvládá. Ostatní psy nijak neřeší, vyrůstal ve smečce, přesto je lepší snášenlivost vyzkoušet společnou procházkou. Hygienickým návykům se teprve učí. Hyenka je nenáročný vlídný pejsek.
V útulku Jimlín

rasty.jpg

Rasty
pes, věk cca 3 roky, kříženec, velikost malá, váha 4,5kg, kastrovaný, čipovaný, očkovaný … Rasty je další pejsek z velké kauzy množírny v Kamenici nad Lipou. Živořil zavřený v malé kleci, kde si pod sebe kálel. Nikdy nepoznal nic pěkného. Byl hubený, zablešený, měl hrozně přerostlé drápy. Od začátku se choval velmi bázlivě a při jakékoliv snaze se jej dotknout, reagoval kousavě. Za každou cenu se snažil utéci z naší blízkosti. Dnes již běhá po celém baráku i zahradě a naše přítomnost mu již nevadí. Chová se vesele, hraje si s pejsky a projevuje radost. Časem určitě bude velký mazlíček, jen bude potřebovat hodně trpělivosti a času. Již se nechá hladit, mazlit i brát do náruče. Je to sladoušek :-)
V útulku Beruška

ofelie.jpg

Ofélie
OFINKA je asi dvouměsíční štěně, snad kříženka border teriéra. Je to aktivní prcek, který se ničeho nebojí. Nyní je v dočasném domově v Albrechtičkách v okrese Nový Jičín. Hledá aktivní páníčky, kterým se líbí teriéří povaha.
V útulku Nový Jičín

liza.jpg

Líza
Líza je cca třičtvrtě roku stará fenka malé velikosti. Je to moc hodná, přátelská, hravá, zvídavá a velmi chytrá psí holka. Vhodná do mladé aktivní rodiny. Do bytu nebo k domku s trvalým přístupem dovnitř domu.
V útulku Chomutov Jirkov

dasenka.jpg

Dášenka von Dočasky
Roční fenka, kříženka hladkosrstého foxteriéra, energická, nadšená pro každou hru. Aportérka, hopsalka, ale také tulivá a mazlivá psí holka, co dokáže koulet očima jako by říkala "Chcete mě?" Chcete ji? Pak byste měli mít smysl pro důslednou výchovu, aby Dášenka nelajdačila a poslouchala ona vás a ne naopak. Silnou motivací jsou pro ni pamlsky, učí se ráda a chápe rychle. Je to přeci teriérka ;-) Bude skvělá na pohybové aktivity.
V útulku Dočasky