Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Nejnovější pejsky naleznete na konci nabídky.

 

12334hero.jpg Hero - mladý pes jagdteriéra do 2 let věku. Pejsek má trvalé následky po špatném zacházení. Používá pouze tři nohy, čtvrtá je od poloviny ochrnutá. Opírá se o ni, nyní čekáme, až se zahojí odřeniny. Povaha: Velmi přátelský k lidem, temperamentní, nesnášenlivý vůči jiným zvířatům. Vhodné umístění: Nejlépe do domku se zahradou s možností podle potřeby vyběhnout ven. Vzhledem k handicapu potřebuje odpovídající zacházení, tedy časté, ale kratší vycházky. Čeká pod ev. č. 12334 v útulku: Plzeň
simca-m.jpg

Simča
kříženec (bázlivá)
Čeká v útulku Lukov

 spagetka-m.jpg

Špagetka
Špagetka, 11 let, kříženec skoťáčka. Je to aktivní a veselý pejsek, ale taky trochu svérázný. Je to mazel a živý diblík, piškotky miluje, ale nemá rád stříhání a vlastně jakoukoliv větší manipulaci, nesnáší braní do náruče. Ani chůze na vodítku není jeho koníček, i když chodit umí, když už si ho odlovíte :D
Špagetka je krasavec a na gauči by mu to určitě slušelo, jen by musel najít někoho milujícího a trpělivého.
Čeká v útulku Přímětice

ferda.jpg

Ferda
pes, kříženec teriéra, hrubosrstý, černý s rezavými znaky, vysoký asi 35 cm, 4 roky starý. Ferda je velmi nedůvěřivý jako správný teriér, pokud získáte jeho důvěru, jistě se stane Vaším dobrým společníkem. V případě Ferdy je nutno počítat, že za ním budete muset chvíli docházet na útulek a brát ho na procházky, aby se s Vámi seznámil a získal důvěru. V útulku Ústí nad Labem

trio.jpg

Trio
ev.č.4091
kříženec, tricolor
V útulku od 29.6.2016. Pejsek je zpočátku trochu bázlivý, jinak hodný, trochu uštěkaný, v bytě vyje i za přítomnosti majitelů. Vhodný k rodinnému domu.
V útulku Havířov

zaryk.jpg

Žaryk
Byl celý život venku, není zvyklý na vodítko a na nějakou extra péči o srst. Hodně je z útulku vystrašený a nemůže si tady zvyknout. Chtělo by to člověka trpělivého, který zpočátku po něm nebude nic moc extra chtít a bude mu projevovat lásku. Bylo by asi jednodušší, kdyby bydlel v domě se zahradou, kde by si mohl jen vyběhnout. srpen 2015 - Žaryk se moc zlepšil. Už je rád, když si ho vezmeme do kanceláře a na vodítku už je taky šikovný. Sem tam je sice vidět, že váhá, zda důvěřovat či ne, ale pokroky dělá obrovské.
V útulku Zlín

ciko.jpg

Čiko
Hledáme nového majitele pro tohoto pejska. Je to kříženec Jorkšíra. Slyší na jméno Čiko. Stáří asi 5 let. Původní majitel o něj nejeví zájem. Pejsek je volný k adopci.
V útulku Nejdek

jonas.jpg

Jonáš
Jonáš je velice plachý a manipulace s ním je těžká, vyžaduje individuální přístup, spoustu času, trpělivosti a zkušeností.
V útulku Bety - Ostrov

benik.jpg

Beník
pes,stř.kříženec, 6-7 let Beník je nalezenec. Je to velmi čiperný pejsek, má rád lidi i většinu pejsků. Miluje dlouhé vycházky. Na cizí lidi občas vrčí, když se mu něco nelíbí a bohužel i kousne, když není po jeho... Nutná údržba srsti, ale nezná to a moc se mu to nelíbí. Vrácen z adopce po pár dnech, vrčel na paničku a nedal se ostřihat. Z další adopce vrácen hned, cestou domů kousl novou paničku.
V útulku Maršovice

barbuska.jpg

Barbuška
12 let
Barbuška je radostná, společenská, přátelská, hodná a vnímavá. Chodí na procházky a naplno si užívá přítomnost lidí. Psí kamarádi jí nevadí. Ráda by našla rodinu, která jí poskytne krásný domov. V dubnu 2017 byla ostříhána. Kříženka středního vzrůstu. Fenečka byla v útulku už kdysi, nyní se sem vrátila kvůli úmrtí majitele.
V útulku Dětmarovice

oldik.jpg

Oldík
kříženec trpasličího pinče
stáří: cca 2 roky
velikost: malá (do 8 kg)
nález: Lednice (okr.Břeclav) Oldík strávil několik dnů v domácím prostředí. Bohužel...Oldík nemá hygienické návyky a i přes četnost venčení, značkoval a vykonával potřebu i doma. Pejsky, kočičky má Oldík rád.
Oldík je veselý psík. Má rád psí i lidskou společnost. Vodítko vcelku zvládá. Je kontaktní, rád se chová. Jinak je to malý neposeda, který je zvídavý a u všeho chce být.
V útulku Minaret

emilek.jpg

Emílek
Emílek (4roky) je malý, krásný, svéhlavý, no prostě originál! Život se s ním zatím moc nemazlil, měla ho panička, která ho ale držela stranou od ostatních lidí a pejsků, takže Emílek znal jen ji a rodinu. Když panička umřela, rodina přijela a o Emílka se postarala tak, že ho uvázali k plotu našeho útulku. Emílek se s tím dlouho nemohl vyrovnat, bál se všeho a všech, teď už je z nejhoršího venku a čeká na někoho, kdo mu dá šanci na lepší život. Do začátku bude samozřejmě potřeba dostatek trpělivosti a pochopení. Kdo to bude ochoten podstoupit, tomu se Emílek odvděčí svou radostí a láskou, kterou už by tak moc chtěl věnovat někomu, kdo ho bude mít rád. V útulku Svitavy

jack.jpg

Jack
Dne 30.6.2017 byl umístěn do našich záchytných kotců pes slyšící na jméno Jack. Je mu 8 let, je kastrovaný, očkovaný a odčervený. Je to typický teriér, který má místo mozku tenisák :) Miluje hry s míčkem a aporty, baví ho procházky a mazlení. Se psy se snese individuálně. Nehodí se ke kočkám, ani jiným domácím zvířatům. S většími dětmi problém nemá. Vzhledem k Jackově nehezké minulosti je vhodný spíše pro zkušenější páníčky, kteří už nějakého pejska měli. Jakmile si Jack zvykne, je skvělým parťákem do nepohody a zároveň rodinným mazlíčkem. Miluje společnost lidí..
V útulku Blatná

vilik.jpg

Vilík
Pohlaví: pes
Přibližný věk: 2 roky
Plemeno: kříženec
Charakteristika: Dne 12.8.2017 byl vrácen do útulku z adopce Vilík. Je to cca 2 letý kříženec malého vzrůstu. Tento pejsek byl bohužel již podruhé vrácen z adopce. Není vhodný k dětem ani ostatním pejskům. Líbilo by se mu na zahradě s domkem. Je to hodně aktivní pejsek, který má rád pohyb.
V útulku Příbram

kryspin2--3-.jpg

Kryšpín
Pohlaví: pes
Přibližný věk: 2 roky
Plemeno: kříženec jagdteriera
Charakteristika: Kryšpín je cca 2 roky starý kříženec jagdteriera. Odchycen byl dne 1.12.2015 u Marily Příbram, kde byl uvázán. Kryšpínek je přátelský krásný pes střední velikosti, drobnější postavy. Je pozorný, byl by ideálním pejskem pro psí sporty (agility, dogfrisbee, apod.)
Kryšpín již byl v adopci, ale dne 28.4.2016 byl vrácen zpět do útulku. Více informací o jeho vrácení přímo v útulku.
V útulku Příbram

andy.jpg

Andy
Pohlaví: pes
Přibližný věk: asi 1rok (přijat VIII./2017)
Plemeno: kříženec teriéra, váha 6,5kg
Povaha: Je přátelský, velice energický, neposedný. Pejsek bude potřebovat hodně pohybu a zaměstnání, jen tak se z něj může stát příjemný společník.
Vhodné umístění: K rodinnému domku se zahrádkou, nejlépe s trvalým přístupem dovnitř. Pro aktivního člověka, který se psem bude objevovat nový svět a povede ho k poslušnosti.
V útulku Plzeň

zery.jpg

Žerýček
(č.5472-Podbořany), nejpíše X terier, štěně, asi 6 měsíců starý pes, váha při příjmu 6.5 kg, v kohoutku cca 28 cm, hluboká rána na krku (od provazu či drátu)- doléčeno :-)
V útulku Jimlín

zikmund.jpg

Zikmund
(č. 5442 místo odchytu Ročov), nejspíše X kern terier, asi 2 roky starý pes, váha při příjmu 9 kg, v kohoutku cca 38 cm, kryptorchid, může být nahluchlý, kastrovaný. Zikmund je správný vořeší kluk, který miluje drbání na bříšku. Je to velmi milý a přítulný pejsek, je však u nás velmi smutný. Zikmund na vodítku chodí dobře, klidně, vedle nohy, z povelů umí sedni. Zikmund je stále mlaďoch, zbývající povely se správným vedením hravě doučí. Zikmund se hodí k chovu spíše jako jedináček a nehodí se k ostatním zvířátkům, má tendenci lovit. Pro Zikmunda hledáme jedince či rodinu, která ho zahrne už jen láskou a nikdy ho nezklame.
V útulku Jimlín

jagos.jpg

jagdteriér
Jagdteriér byl nalezen vážně zraněný, prochází léčbou a potřebuje naši pomoc. Chceme mnohokrát poděkovat NF Psí naděje za finanční pomoc!
V útulku Dětmarovice

blesk.jpg

Blesk
Blesk je asi čtyřletý kříženec jagdteriéra. Je to akční pejsek, který má rád starší děti. Kočky a drůbež loví. Do útulku se nám vrátil 29. září 2017, kdy byl odchycen na Slovensku.
V útulku Hodonín

frydek.jpg

kříženec
Plemeno: kříženec
Pohlaví: pes
Stáří: 3 roky
Barva: černohnědá
Datum nalezení: 15.10.2017 Frýdek-Místek
Malý křížený psík, přítulný, miloučký
V útulku Frýdek-Místek