Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejnovější pejsky naleznete na konci nabídky.

 

12334hero.jpg Hero - mladý pes jagdteriéra do 2 let věku. Pejsek má trvalé následky po špatném zacházení. Používá pouze tři nohy, čtvrtá je od poloviny ochrnutá. Opírá se o ni, nyní čekáme, až se zahojí odřeniny. Povaha: Velmi přátelský k lidem, temperamentní, nesnášenlivý vůči jiným zvířatům. Vhodné umístění: Nejlépe do domku se zahradou s možností podle potřeby vyběhnout ven. Vzhledem k handicapu potřebuje odpovídající zacházení, tedy časté, ale kratší vycházky. Čeká pod ev. č. 12334 v útulku: Plzeň
 spagetka-m.jpg

Špagetka
Špagetka, 11 let, kříženec skoťáčka. Je to aktivní a veselý pejsek, ale taky trochu svérázný. Je to mazel a živý diblík, piškotky miluje, ale nemá rád stříhání a vlastně jakoukoliv větší manipulaci, nesnáší braní do náruče. Ani chůze na vodítku není jeho koníček, i když chodit umí, když už si ho odlovíte :D
Špagetka je krasavec a na gauči by mu to určitě slušelo, jen by musel najít někoho milujícího a trpělivého.
Čeká v útulku Přímětice

zaryk.jpg

Žaryk
Byl celý život venku, není zvyklý na vodítko a na nějakou extra péči o srst. Hodně je z útulku vystrašený a nemůže si tady zvyknout. Chtělo by to člověka trpělivého, který zpočátku po něm nebude nic moc extra chtít a bude mu projevovat lásku. Bylo by asi jednodušší, kdyby bydlel v domě se zahradou, kde by si mohl jen vyběhnout. srpen 2015 - Žaryk se moc zlepšil. Už je rád, když si ho vezmeme do kanceláře a na vodítku už je taky šikovný. Sem tam je sice vidět, že váhá, zda důvěřovat či ne, ale pokroky dělá obrovské.
V útulku Zlín

ciko.jpg

Čiko
Hledáme nového majitele pro tohoto pejska. Je to kříženec Jorkšíra. Slyší na jméno Čiko. Stáří asi 5 let. Původní majitel o něj nejeví zájem. Pejsek je volný k adopci.
V útulku Nejdek

benik.jpg

Beník
pes,stř.kříženec, 6-7 let Beník je nalezenec. Je to velmi čiperný pejsek, má rád lidi i většinu pejsků. Miluje dlouhé vycházky. Na cizí lidi občas vrčí, když se mu něco nelíbí a bohužel i kousne, když není po jeho... Nutná údržba srsti, ale nezná to a moc se mu to nelíbí. Vrácen z adopce po pár dnech, vrčel na paničku a nedal se ostřihat. Z další adopce vrácen hned, cestou domů kousl novou paničku.
V útulku Maršovice

vilik.jpg

Vilík
Pohlaví: pes
Přibližný věk: 2 roky
Plemeno: kříženec
Charakteristika: Dne 12.8.2017 byl vrácen do útulku z adopce Vilík. Je to cca 2 letý kříženec malého vzrůstu. Tento pejsek byl bohužel již podruhé vrácen z adopce. Není vhodný k dětem ani ostatním pejskům. Líbilo by se mu na zahradě s domkem. Je to hodně aktivní pejsek, který má rád pohyb.
V útulku Příbram

kryspin2--3-.jpg

Kryšpín
Pohlaví: pes
Přibližný věk: 2 roky
Plemeno: kříženec jagdteriera
Charakteristika: Kryšpín je cca 2 roky starý kříženec jagdteriera. Odchycen byl dne 1.12.2015 u Marily Příbram, kde byl uvázán. Kryšpínek je přátelský krásný pes střední velikosti, drobnější postavy. Je pozorný, byl by ideálním pejskem pro psí sporty (agility, dogfrisbee, apod.)
Kryšpín již byl v adopci, ale dne 28.4.2016 byl vrácen zpět do útulku. Více informací o jeho vrácení přímo v útulku.
V útulku Příbram

maxik.jpg

Maxík
mladý kříženec malého vzrůstu, trošičku náladový. Hledá si k lidem cestu. Moc dobrého od nich nezažil. Ale prahne po pohlazení a kontaktu. Je vhodný jak do bytu, tak do domu. S pejsky si rozumí.
V útulku Heaven Ranch, Luže u Chrudimi

kiri.jpg

Kiri
Kiri je asi 8 letý kříženec nejspíš foxteriéra. Je přítulný, poslušný a snáší se s pejsky. Vhodný pouze do bytu.
V útulku Sirius