Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejnovější pejsky naleznete na konci nabídky.

 

12334hero.jpg Hero - mladý pes jagdteriéra do 2 let věku. Pejsek má trvalé následky po špatném zacházení. Používá pouze tři nohy, čtvrtá je od poloviny ochrnutá. Opírá se o ni, nyní čekáme, až se zahojí odřeniny. Povaha: Velmi přátelský k lidem, temperamentní, nesnášenlivý vůči jiným zvířatům. Vhodné umístění: Nejlépe do domku se zahradou s možností podle potřeby vyběhnout ven. Vzhledem k handicapu potřebuje odpovídající zacházení, tedy časté, ale kratší vycházky. Čeká pod ev. č. 12334 v útulku: Plzeň
simca-m.jpg

Simča
kříženec (bázlivá)
Čeká v útulku Lukov

 spagetka-m.jpg

Špagetka
Špagetka, 11 let, kříženec skoťáčka. Je to aktivní a veselý pejsek, ale taky trochu svérázný. Je to mazel a živý diblík, piškotky miluje, ale nemá rád stříhání a vlastně jakoukoliv větší manipulaci, nesnáší braní do náruče. Ani chůze na vodítku není jeho koníček, i když chodit umí, když už si ho odlovíte :D
Špagetka je krasavec a na gauči by mu to určitě slušelo, jen by musel najít někoho milujícího a trpělivého.
Čeká v útulku Přímětice

ferda.jpg

Ferda
pes, kříženec teriéra, hrubosrstý, černý s rezavými znaky, vysoký asi 35 cm, 4 roky starý. Ferda je velmi nedůvěřivý jako správný teriér, pokud získáte jeho důvěru, jistě se stane Vaším dobrým společníkem. V případě Ferdy je nutno počítat, že za ním budete muset chvíli docházet na útulek a brát ho na procházky, aby se s Vámi seznámil a získal důvěru. V útulku Ústí nad Labem

trio.png

Trio
ev.č.4091
kříženec, tricolor
V útulku od 29.6.2016. Pejsek je zpočátku trochu bázlivý, jinak hodný, trochu uštěkaný, v bytě vyje i za přítomnosti majitelů. Vhodný k rodinnému domu.
V útulku Havířov

zaryk.jpg

Žaryk
Byl celý život venku, není zvyklý na vodítko a na nějakou extra péči o srst. Hodně je z útulku vystrašený a nemůže si tady zvyknout. Chtělo by to člověka trpělivého, který zpočátku po něm nebude nic moc extra chtít a bude mu projevovat lásku. Bylo by asi jednodušší, kdyby bydlel v domě se zahradou, kde by si mohl jen vyběhnout. srpen 2015 - Žaryk se moc zlepšil. Už je rád, když si ho vezmeme do kanceláře a na vodítku už je taky šikovný. Sem tam je sice vidět, že váhá, zda důvěřovat či ne, ale pokroky dělá obrovské.
V útulku Zlín

ciko.jpg

Čiko
Hledáme nového majitele pro tohoto pejska. Je to kříženec Jorkšíra. Slyší na jméno Čiko. Stáří asi 5 let. Původní majitel o něj nejeví zájem. Pejsek je volný k adopci.
V útulku Nejdek

jonas.jpg

Jonáš
Jonáš je velice plachý a manipulace s ním je těžká, vyžaduje individuální přístup, spoustu času, trpělivosti a zkušeností.
V útulku Bety - Ostrov

benik.jpg

Beník
pes,stř.kříženec, 6-7 let Beník je nalezenec. Je to velmi čiperný pejsek, má rád lidi i většinu pejsků. Miluje dlouhé vycházky. Na cizí lidi občas vrčí, když se mu něco nelíbí a bohužel i kousne, když není po jeho... Nutná údržba srsti, ale nezná to a moc se mu to nelíbí. Vrácen z adopce po pár dnech, vrčel na paničku a nedal se ostřihat. Z další adopce vrácen hned, cestou domů kousl novou paničku.
V útulku Maršovice

emilek.jpg

Emílek
Emílek (4roky) je malý, krásný, svéhlavý, no prostě originál! Život se s ním zatím moc nemazlil, měla ho panička, která ho ale držela stranou od ostatních lidí a pejsků, takže Emílek znal jen ji a rodinu. Když panička umřela, rodina přijela a o Emílka se postarala tak, že ho uvázali k plotu našeho útulku. Emílek se s tím dlouho nemohl vyrovnat, bál se všeho a všech, teď už je z nejhoršího venku a čeká na někoho, kdo mu dá šanci na lepší život. Do začátku bude samozřejmě potřeba dostatek trpělivosti a pochopení. Kdo to bude ochoten podstoupit, tomu se Emílek odvděčí svou radostí a láskou, kterou už by tak moc chtěl věnovat někomu, kdo ho bude mít rád. V útulku Svitavy

vilik.jpg

Vilík
Pohlaví: pes
Přibližný věk: 2 roky
Plemeno: kříženec
Charakteristika: Dne 12.8.2017 byl vrácen do útulku z adopce Vilík. Je to cca 2 letý kříženec malého vzrůstu. Tento pejsek byl bohužel již podruhé vrácen z adopce. Není vhodný k dětem ani ostatním pejskům. Líbilo by se mu na zahradě s domkem. Je to hodně aktivní pejsek, který má rád pohyb.
V útulku Příbram

kryspin2--3-.jpg

Kryšpín
Pohlaví: pes
Přibližný věk: 2 roky
Plemeno: kříženec jagdteriera
Charakteristika: Kryšpín je cca 2 roky starý kříženec jagdteriera. Odchycen byl dne 1.12.2015 u Marily Příbram, kde byl uvázán. Kryšpínek je přátelský krásný pes střední velikosti, drobnější postavy. Je pozorný, byl by ideálním pejskem pro psí sporty (agility, dogfrisbee, apod.)
Kryšpín již byl v adopci, ale dne 28.4.2016 byl vrácen zpět do útulku. Více informací o jeho vrácení přímo v útulku.
V útulku Příbram

andy.jpg

Andy
Pohlaví: pes
Přibližný věk: asi 1rok (přijat VIII./2017)
Plemeno: kříženec teriéra, váha 6,5kg
Povaha: Je přátelský, velice energický, neposedný. Pejsek bude potřebovat hodně pohybu a zaměstnání, jen tak se z něj může stát příjemný společník.
Vhodné umístění: K rodinnému domku se zahrádkou, nejlépe s trvalým přístupem dovnitř. Pro aktivního člověka, který se psem bude objevovat nový svět a povede ho k poslušnosti.
V útulku Plzeň

jagos.jpg

Zeus
Zeus je naprosto prímovní, veselý, neskutečně mazlivý a úžasný společník! To, co ho potkalo a za jakých okolností se k nám dostal, jako by hodil za hlavu - a je zkrátka božský (a i proto to jméno? ;-) ). :-) Velmi rád se tulí a vůbec se neostýchá vetřít se člověku až na klín. :-)) A rozdávání pusinek? Ano, i na to je přeborník. Miluje pamlsky. Venku byl s mladou fenečkou a procházku si spolu moc užili. Zeus by rád zakotvil u fajn rodinky, u které by měl teplý pelíšek - doma, po boku lidí, které má tak rád.
V útulku Dětmarovice

maxik.jpg

Maxík
mladý kříženec malého vzrůstu, trošičku náladový. Hledá si k lidem cestu. Moc dobrého od nich nezažil. Ale prahne po pohlazení a kontaktu. Je vhodný jak do bytu, tak do domu. S pejsky si rozumí.
V útulku Heaven Ranch, Luže u Chrudimi

jerry.jpg

Jerry
2 roky
Mometnálně se snažíme získat eho důvěru, ale není to jednoduché. Jsme rádi, že se nám ho podařilo dostat z ulice před tím, než do Čech dorazily arktické mrazy. Jerry čeká v útulku na novou šanci.
V útulku Kutná Hora

mysak-2.jpg

Myšák
Kříženec teriéra malého vzrůstu, starý asi 4-5 let, temperamentní, hodný, čistotný. Vhodný do bytu i k rodinnému domu (kde musí mít zateplenou, své postavě adekvátně velkou boudu).
V útulku Řepnice

pitr.jpg

Pítr
Pítr (č. 5555 ) nejspíše X jezevčík, asi 1.5 roku starý pes, váha při příjmu 5.5 kg, v kohoutku cca 34 cm. Pítr byl společně se svým psím kámošem Paulem nalezen na poli. Pítr je mladý psí krasavec, který hledá skutečné teplo domova, kde bude mít třeba i nějakého psího kamaráda. Pítr je klidný pes, který na vodítku chodí velmi dobře, klidně, vedle nohy, na povely nereaguje, pomazlením nepohrdne. S ostatními psy se snáší dobře, je nekonfliktní.
V útulku Jimlín

kiri.jpg

Kiri
Kiri je asi 8 letý kříženec nejspíš foxteriéra. Je přítulný, poslušný a snáší se s pejsky. Vhodný pouze do bytu.
V útulku Sirius

flicek.png

Flíček
Dopolední nález dnes 18.1.2018 u útulku. Vánoční dárek už přestal bavit? Na provázku u brány se klepalo toto malé pískle. Kříženeček,sotva starý dva měsíce.... Chlapečka jsme ubytovali v kanceláři a nyní ho čekají samé radosti.Veterinární procedury. Odčervení,očkování a přeočkování ,ale vše pěkně postupně.
V útulku Jablonec nad Nisou

roby.jpg

Roby
Pes světlehnědé barvy s bílými znaky umístěn 24.2.2018 Městskou policií Č.B. z ulice Nová 43, bez označení, veselý a přátelský psík
V útulku České Budějovice

arsa1.jpg

Arsa
asi 9 let stará fena, váha při příjmu 9 kg, v kohoutku cca 29 cm, byla špinavá, zanedbaná srst, lysiny, špatná játra - má dietu - za 14 dní kontrola krve. Arsa je babička, která má ráda svůj klid a ocení paničku, která jí poskytne teploučký pelíšek, kde bude moci dožít. Arsa špatně vidí, nemá ráda pokud je s ní manipulováno. Arsa na vodítku chodí velmi dobře, procházky má velmi ráda i přesto, že v současně době není fit. Na povely nereaguje, ostatních psů si nevšímá.
V útulku Jimlín